Szkoła Podstawowa nr 54 z Oddziałami Integracyjnymi w Częstochowie

Osiągnięcia

Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych i artystycznych

w I semestrze w roku szkolnym 2017/2018 .

Uczniowie z klas IV-VII Szkoły Podstawowej nr 54 z Oddziałami Integracyjnymi

Lp Pełna nazwa konkursu

Uczniowie

Klasa

Nauczyciel przygotowujący Osiągnięcia
1.

Powiatowy Konkurs czytelniczy z jęz. angielskiego

Keen on English Reading”

Elżbieta Krasiejko-kl.7a

Alicja Bejm- kl.7a

Wiktoria Prus- kl.7a

Karol Caban- kl.7a

 

p. Małgorzata Piotrowska I miejsce
2.

Powiatowy Konkurs

czytelniczy -językowy

Magia Bożego Narodzenia”

Fatima Zakareya-kl.5a p. Renata Białas III miejsce
3.

Międzypowiatowy Konkurs Historyczny

Czy znasz historię Częstochowy i regionu”

Mateusz Żeleziński- kl.5a p. Norbert Ogrodnik

awans do finału

(III etap)

4.

Międzyszkolny Konkurs angielskich kolęd i piosenek świątecznych.

Christmas Song 2018”

Kornel Pietras-kl. 5b

Gabriela Kozak-kl.7a

p. Joanna Janikowska wyróżnienie

5.

Ogólnopolski Konkurs

Multitest z Matematyki

Aleksandra Burzawa-kl.4a

Vesna Wojciechowska- kl.4a

p. Barbara Nowak

laureat

wyróżnienie

6.

Ogólnopolski Konkurs

Multitest z Matematyki

Kacper Kamala-kl.7c

Mateusz Żeleziński-kl.5a

Maria Krawczyk- kl.5a

Maria Krawczyk-Wojciechowska-kl.4b

Natalia Cygan-kl.4b

Katarzyna Kupczyk-kl.4b

 

p. Marzena Nurek

laureat

laureat

laureat

laureat

laureat

wyróżnienie

wyróżnienie

 

7.

Ogólnopolski Konkurs

Alfik Matematyczny”

Aleksandra Burzawa-kl.4a

Maria Krawczyk-Wojciechowska-kl.4b

Maria Kupczyk-kl.5a

 

p. Barbara Nowak

p. Marzena Nurek

bardzo dobry

dobry

dobry

8.

Międzyszkolny Konkurs

Matematyczne Łamanie Głowy”

Szymon Zdunek-kl.5a

Maria Kupczyk-kl.5a

 

p. Marzena Nurek

I miejsce

II miejsce

9. Ogólnopolski festiwal biegowy szkół im. J. Piłsudskiego Michał Pulcer-kl.7a   I miejsce
10. Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Jesień we oczach dziecka”

Michał Pulcer-kl.7a

 

p. Celina Wawrzak III miejsce
11. Międzyszkolny Konkurs na Kalendarz Adwentowy

Alicja Bejm-kl.7a

Patrycja Kłosowska-kl.7a

Kamila Garbiec-kl.5a

p. Dariusz Purgal

II miejsce

I miejsce

wyróżnienie

12. XXIII Archidiecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej Laura Majak-kl.6a p. Dariusz Purgal awans do finału
13. III Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Na liściu malowany”

Laura Majak-kl.6a

Elżbieta Krasiejko-kl.7a

p. Celina Wawrzak

I miejsce

wyróżnienie

14.

Powiatowy Konkurs Plastyczny

„Mam prawo do szczęścia”

Piotr Jasiurski-kl.5b

Nadia Urbanek-kl.5b

Maria Krawczyk-Wojciechowska-kl.4b

Natalia Grzybowska-4b

Kornel Pietras-kl. 5b

p. Celina Wawrzak

I miejsce

III miejsce

I miejsce

III miejsce

I miejsce

Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych i artystycznych

w I semestrze w roku szkolnym 2017/2018 .

Uczniowie z klas II – III Gimnazjum nr 10

Lp Pełna nazwa konkursu

Uczniowie

Klasa

Nauczyciel przygotowujący Osiągnięcia
1.

Powiatowy Konkurs

z jęz. angielskiego

Christmas tradition”

Hanna Grzebieluch- kl.IIIa

Karolina Pyś-kl.IIa

p. Małgorzata Piotrowska

I miejsce

II miejsce

2.

Międzyszkolny Konkurs

„ Twórczość Stanisława Wyspiańskiego w oczach dziecka”

Julia Grygier-kl.IIIa p. Celina Wawrzak II miejsce
3.

Powiatowy Konkurs Plastyczny

„Mam prawo do szczęścia”

Julia Grygier-kl.IIIa p. Celina Wawrzak II miejsce

 

 

 

 

Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych i artystycznych w I semestrze

w roku szkolnym 2016-2017 .

Uczniowie z klas VI-VI Szkoły Podstawowej nr 54 z Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi

 

Lp Pełna nazwa konkursu

Uczniowie

Klasa

Przygotowujący Osiągnięcia
1.

Międzyszkolny Konkurs

Plastyczny „Dary jesieni”

M.Gruszczynski- IVb p. Renata Kleszcz I Miejsce

2.

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo-Plastyczny

„Żyj zdrowo”

P.Kłosowska-VIa

P.Jasiurski-IVb

p. Joalanta Kostka

p. Agnieszka Gonera

II miejsce

wyróżnienie

3.

Powiatowy Konkurs „Keen on Reading”

P. Kłosowska

Z. Spruch

K.Caban

E. Krasiejko-VIa

p. Małgorzata Piotrowska III miejsce

4.

Ogólnopolski Konkurs Multitest z Matematyki

M. Kupczyk

M. Żelezinski

Sz. Zdunek-IVa

K. Kamala-VIc

p. Marzena Nurek

P. Barbara Nowak

Laureat

Laureat

Wyróżnienie

wyróżnienie

5. Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki K. Kamala-VIc

p. Marzena Nurek

II etap

6.

XVI Międzypowiatowy Konkurs Historyczny „ Czy znasz hist0rię Częstochowy i regionu” M. Żeleziński-IVa p. Norbert Ogrodnik III etap

7.

II Powiatowy Konkurs o życiu i twórczości Henryka Sienkiewicza

M. Żeleziński-IVa

K. Pietras- VIa M.

Spruch -VIa

p. Monika Malinowska

p. Katarzyna Pęczkowska

I miejsce

8.

„ Moja pasja, mój zawód”

Edycja konkursu na projekt edukacyjny

M. Pulcer- VIa p. Celina Wawrzak II miejsce

9.

Powiatowy Konkurs Plastyczny „ Przyroda na liściu malowana”

E. Krasiejko-VIa p. Celina Wawrzak wyróżnienie

10.

IV Powiatowy Konkurs Muzyczny „Na świąteczną nutę” G. Kozak-IVb p. Joanna Janikowska II miejsce

11.

Powiatowy Konkurs na plakat w jęz. angielskim-„William Shakespeare”

E. Krasiejko

P. Kłosowska

A. Bejm

p. Małgorzata Piotrowska

II miejsce

I miejsce

wyróżnienie

12.

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Świątecznej w jęz.angielskim

G. Kozak-IVb

R. Paciepnik-VIc

E. Krasiejko-Via

W. Pruś-VIa

p. Joanna Janikowska

p. Małgorzata Piotrowska

p. Renata Białas

wyróżnienie

 

 

 

 

 

Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych i artystycznych w I semestrze

w roku szkolnym 2016-2017 .

Uczniowie z klas I – III Gimnazjum nr 10 z Zespołu Szkół nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi

 

Lp Pełna nazwa konkursu

Uczniowie

Klasa

Przygotowujący Osiągnięcia

1.

VII Międzyszkolny Konkurs

Plastyczny „Najpiękniejsza ozdoba choinkowa”

Ł. Krasiejko-IIIb p. Renata Kleszcz I miejsce

2.

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z chemii Ł. Krasiejko-IIIb p. Justyna Nowak przejście do II etapu rejonowego

3.

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z WOS

M. Sosnowski-IIIb p. Norbert Ogrodnik przejście do II etapu

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 54 w roku szkolnym 2013/2014

Najważniejsze osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 54 z Oddziałami Integracyjnymi w roku szkolnym 2013/2014:


-        Wysoki wynik w Małym Finale Ogólnopolskiego Konkursu OjczyznyPolszczyzny 2014 w klasyfikacji szkół podstawowych – Zbigniew Spruch,

-        II miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w trójboju l.a – Nella Warzecha

-        Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myślenia – Wojciech Brzdękiewicz

-        Laureat Ogólnopolskiego Konkursu z Matematyki Multitest 2013 – Przemysław Orlikowski,

-        Wyróżnienie Ogólnopolskiego Konkursu z Matematyki Multitest 2013 – Michał Podpłomyk,

-        Wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny 2014” – 3 uczniów klasy III SP, 1 uczeń klasy IV SP,

-        II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Sancta Maria kategoria IV-VI – Przemysław Orlikowski,

-        Wyróżnienie w V Powiatowym Konkursie Logopedycznym „Chce mówić pięknie”,

-        I, II miejsce oraz wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Trudne wierszyki łamiące języki”,

-        I  miejsce w międzyszkolnym Konkursie  Czytelniczym Języka Angielskiego,

-        III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Leksykalnym Języka Angielskiego,

-        I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Choinka pełna cudów”,

-        I, II miejsce oraz wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Ozdoby Wielkanocne”,

-        I, II miejsce oraz wyróżnienia w Regionalnym Konkursie Plastycznym „Koszyczek Wielkanocny”

-        Uczniowie klas I-III otrzymali wyróżnienie w XII Miejskim Przeglądzie „Teatrzyków Malucha”

-        Uczniowie niepełnosprawni brali udział  w Konkursie Gier i Zabaw Ruchowych „Paraolimpiada 2013 – Olimpiada Razem” oraz „Przełam bariery”.

Circuit Maroc
Excursio Maroc
Argan Maroc
huile argan Maroc