Włączamy się do X edycji konkursu „Czysta Częstochowa”

KONKURS POLEGA NA ZEBRANIU PRZEZ UCZNIÓW I PRZEDSZKOLAKÓW JAK NAJWIĘKSZEJ ILOŚCI BATERII I ZUŻYTEGO SPRZĘTU AGD I RTV, KTÓRY BĘDZIE PRZELICZANY NA PUNKTY.

Organizator: Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie, ul. Konwaliowa 1, 42-263 Wrzosowa.

Współorganizator: Wydział Ochrony Środowiska, Leśnictwa i Rolnictwa Urzędu Miasta Częstochowy oraz Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Częstochowy.

Konkurs objęty jest honorowym patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy Pana Krzysztofa Matyjaszczyka.

Uczniowie przynoszą baterie do:

- Pani Agnieszki Kubickiej sala 20, w czwartki i piątki,

- Pani Sandry Bzdok sala 7, w poniedziałki i wtorki.

Baterie będą przyjmowane z kartką, na której mają być następujące informacje: imię, nazwisko, klasa, ilość sztuk baterii.

Zbiórka sprzętu AGD i RTV nastąpi po wcześniejszym ustaleniu z koordynatorem konkursu.

Konkurs będzie trwał do 12 kwietnia 2017 roku.

Kryteria oceny:

Nagrodę rzeczową w kategorii „uczeń” i „przedszkolak” otrzyma uczeń i przedszkolak, który dostarczy do placówki łącznie najwięcej zużytych baterii oraz sprzętu AGD i RTV w przeliczeniu na punkty.

Nagrody rzeczowe:

1 miejsce- tablet,

2 miejsce- aparat fotograficzny,

3 miejsce- czytnik e-book; nagrody pocieszenia- odtwarzacz MP3.

Nagrodę rzeczową w kategorii „szkoła” i „przedszkole” otrzyma placówka, która zbierze łącznie największą ilość baterii i sprzętu w przeliczeniu na punkty.

Nagrody rzeczowe:

1 miejsce- laptop,

2 miejsce- kamera cyfrowa,

3 miejsce- aparat fotograficzny; nagrody pocieszenia- radioodtwarzacz.

Regulamin konkursu wraz z tabelą punktową dostępny na stronie internetowej Częstochowskiego Przedsiębiorstwa KomunalnegoTUTAJ

Koordynatorzy konkursu:

p. Agnieszka Kubicka, p. Sandra Bzdok