Szkoła Podstawowa nr 54 z Oddziałami Integracyjnymi w Częstochowie

WIZYTA POLICJANTA Z PSEM

18 października nasze przedszkole odwiedzili bardzo ważni goście - pan policjant z psem policyjnym Azą.

 Spotkanie było dla dzieci bardzo atrakcyjne. Aza od razu zyskała sympatię przedszkolaków. Pan policjant przeprowadził pogadankę na temat tego jak należy zachować się przy obcym psie oraz w razie ataku psa.  Przedszkolaki wspólnie z funkcjonariuszem ćwiczyły właściwe postawy jakie należy przyjąć w sytuacji gdy mamy do czynienia z agresywnym psem.  Poznały również 5 podstawowych zasad kontaktu z obcym psem.  Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie!

Edycja tekstu i zdjęcia: A.Miedzińska

  • IMAG0399
  • IMAG0401
  • IMAG0404
  • IMAG0412
  • IMAG0413
  • IMAG0414

Circuit Maroc
Excursio Maroc
Argan Maroc
huile argan Maroc