Tę książkę warto wypożyczyć ze szkolnej biblioteki

Ostatnio przeczytałam książkę pt. „ Kot w rodzinie” Ursuli Birr. Warto po nią sięgnąć, gdy Wasz pupil zachoruje, bądź są z nim inne problemy, np. ma złe nawyki. Mnie najbardziej zaciekawiły rozdziały poświęcone: higienie kota, prawidłowemu odżywianiu, wychowaniu oraz agresji pupila. W tej książce znalazłam odpowiedzi na pytania: „Jak dbać o kota?”,Które zabawki są dla niego najbezpieczniejsze? Jak spędzić urlop z pupilem?”. Książka zawiera wiele ilustracji i ciekawostek. Mam nadzieję, że Wam się spodoba ta pozycja, podobnie jak mnie.

Nadia

Książka, którą ostatnio przeczytałem, nosi tytuł „Tajemnica pociągu” autorów: Marina Widmarka i Heleny Willis. Pozycja należy do serii „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai”, która cieszy się dużą popularnością w Polsce.

Akcja książki toczy się w małym szwedzkim miasteczku, w którym mieszkają bohaterowie książki - Lasse i Maja. Ich pasją jest rozwiązywanie kryminalnych zagadek. Tym razem doszło do kradzieży pieniędzy w pociągu, więc młodzi detektywi mają pełne ręce roboty. Kim jest tajemniczy złodziej? Dowiecie się, jeśli ją wypożyczycie ze szkolnej biblioteki. Książka jest ciekawa i trudno się od niej oderwać. Polecam wszystkim,

Szymon