Szkoła Podstawowa nr 54 z Oddziałami Integracyjnymi w Częstochowie

Dzień Wody w przedszkolu

22 marca w Przedszkolu odbył się Dzień Wody. Z tej okazji wszystkie przedszkolaki ubrane były na niebiesko, a nauczycielki przygotowały wiele ciekawych zabaw edukacyjnych.

Grupy zostały połączone i dzieci mogły się między sobą zintegrować. Dzieci poznały sposoby wykorzystania wody przez ludzi, zwierzęta oraz rośliny. Rozwiązywały ciekawe zagadki słuchowe, dowiedziały się, w jaki sposób człowiek może wykorzystać wodę w codziennym życiu. Odnalazły także „źródła wody” w sali przedszkolnej i dowiedziały się, jak wodę oszczędzać. Stworzyły burzliwe może w zabawie ruchowej a na sam koniec każdy przedszkolak skosztował tego życiodajnego płynu.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 5a
  • 6

Circuit Maroc
Excursio Maroc
Argan Maroc
huile argan Maroc