Szkoła Podstawowa nr 54 z Oddziałami Integracyjnymi w Częstochowie

Bal Karnawałowy przedszkolaków

Bal karnawałowy to dla przedszkolaków niezwykłe wydarzenie, na które czekają długi czas. Jest to jedyny taki dzień, kiedy każde dziecko przywdziewa strój ulubionej postaci bajkowej.

Zabawa karnawałowa w naszym Przedszkolu odbyła się 27 stycznia. Wszystkie dzieci przybrały w ten dzień wymarzone stroje, od wróżek i księżniczek aż po wojowników, bohaterów komiksowych czy zwierzęta. Dzięki nim dzieci były nie do rozpoznania! Wyśmienita zabawa przy skocznej muzyce przeplatana była słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Bal urozmaiciły liczne zabawy przygotowane przez wychowawczynie grup.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc w przygotowaniu dekoracji oraz poczęstunku dla dzieci.

 

 

  • 1
  • 10
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Circuit Maroc
Excursio Maroc
Argan Maroc
huile argan Maroc