Szkoła Podstawowa nr 54 z Oddziałami Integracyjnymi w Częstochowie

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek

DSC 0175W październiku na całym świecie obchodzi się Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Obchodziliśmy go również u nas pod hasłem „Książka to przyszłość”. Z tej okazji w Bibliotece odbyły się konkursy związane z wiedzą o książce, bibliotece, historią pisma i edukacją medialną, dla wszystkich klas

: Bohaterowie bajek, Książki o psach, Kolorowe książki, Dzieje książki, Źródła informacji, Czy wiesz wszystko o  czasopismach?, Multimedia, Kolorowy świat bajek, Kryptogramy, Książkowe poszukiwania, Przysłowia mądrością narodów, Czytelnicze poszukiwania, Mądrzy ludzie już przez wieki korzystają z Biblioteki. W nawiązaniu do trwającej w szkole akcji czytelniczej Szkolne przygody Gangu Słodziaków, odbył się konkurs Plastyczny „Ulubiony Słodziak z Gangu”. Nagrody w konkursach zostały wręczone przez panią wicedyrektor Barbarę Piętę w dniu 4.01.2019 r. na spotkaniu w Bibliotece. Świątecznym imprezom towarzyszyła wystawa książek o przygodach Kubusia Puchatka, którego urodziny obchodzimy 14.10, kiedy to wypada rocznica pierwszego wydania książki Alana Alexandra Milne`a w 1926 r.

  • DSC_0175
  • DSC_0200
  • DSC_0205
  • DSC_0209
  • DSC_0210
  • DSC_0211
  • DSC_0214
  • DSC_0215

Circuit Maroc
Excursio Maroc
Argan Maroc
huile argan Maroc