Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

downloadW październiku na całym świecie obchodzi się Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Obchodzimy go również u nas razem z czasopismem Biblioteka w Szkole pod hasłem "Książka nas łączy".
Drodzy uczniowie zapraszamy Was:

MIĘDZYNARODOWY MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH

W październiku na całym świecie obchodzi się Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Obchodzimy go również u nas pod hasłem „Książka nas łączy”.

Drodzy uczniowie zapraszamy Was:

1. do głosowania w konkursie „Tysiąc powodów by czytać” na stronie internetowej Empiku: www.empik.com/biblioteki na uczennice z naszej szkoły przedstawiające książkę „Czarne smerfy”. Konkurs trwa do 22 października.

2. do udziału w konkursie plastycznym na ilustrację do książki czytanej w Dniu Głośnego Czytania,

3. do udziału w konkursie „Szczęśliwe zakończenie”,

4. do udziału w konkursie „Dokończ tytuł”,5. do udziału w konkursie „Nagroda Nobla”,6. do udziału w konkursie „Krzyżówka czytelnicza”.

W dniach 23-26 października zapraszamy do oglądania wystawy książek Walta Disneya.

Walter Elias „Walt” Disney – amerykański producent filmowy, reżyser, scenarzysta, aktor dubbingowy, animator, przedsiębiorca, wizjoner i filantrop. Jeden z największych twórców przemysłu rozrywkowego w historii, legenda animacji i filmu. Urodzony 5 grudnia 1901 r. w Chicago w Stanach Zjednoczonych, zmarł 15 grudnia 1966 r.