Szkoła Podstawowa nr 54 z Oddziałami Integracyjnymi w Częstochowie

Biblioteka

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek

Czytaj więcej...W październiku na całym świecie obchodzi się Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. Obchodziliśmy go również u nas pod hasłem „Książka to przyszłość”. Z tej okazji w Bibliotece odbyły się konkursy związane z wiedzą o książce, bibliotece, historią pisma i edukacją medialną, dla wszystkich klas

Czytaj więcej...

Święto Misia

Czytaj więcej...29 listopada 2018 r. Biblioteka szkolna była miejscem obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia. Pluszaki przybywały na to święto kilka dni wcześniej i zasiadały w czytelni na regałach i stolikach. W czwartek każdy uczeń kl. 1a, 1b i 1 c przyszedł ze swoim ulubionym misiem.

Czytaj więcej...

Szkolne Przygody GANGU SŁODZIAKÓW

Czytaj więcej...W związku z Dniem Głośnego Czytania nasza szkoła włączyła się do akcji czytelniczej organizowanej przez sieć sklepów Biedronka. Uczniowie klas 1- 4 dostali w Bibliotece szkolnej albumy czytelnicze. Za głośne czytanie codziennie minimum 10 minut otrzymują nagrodę-naklejkę ze Słodziakiem. Rodzice poświadczają podpisem spędzenie tego czasu z książką. Za czytanie przez 21 dni i tym samym zapełnienie naklejkami całego drzewa, dzieci dostają ocenę 6 z języka polskiego.

Jeż Jerzyk, Sowa Zosia, Bóbr Borys, Zajęczyca Zuzia, Lisek Lucek i Ryś Rysio czekają na czytelników.

Plebiscyt na kolejną książkę zakończony

Plebiscyt na kolejną książkę z nowej serii Zosia i jej ZOO zakończony.
Wygrała „Radosna śnieżna pantera”  44 głosy
Jest już w bibliotece!

Czytaj więcej...

Circuit Maroc
Excursio Maroc
Argan Maroc
huile argan Maroc