Szkoła Podstawowa nr 54 z Oddziałami Integracyjnymi w Częstochowie

Aktualności

Rozpoczęcie rekrutacji do oddziałów przedszkolnych

REKRUTACJA DO PUBLICZNYCH PRZEDSZKOLI I ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W PUBLICZNYCH SZKOŁACH PODSTAWOWYCH I ZESPOŁACH, A TAKŻE WYBRANYCH PRZEDSZKOLI NIEPUBLICZNYCH NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w Częstochowie będzie odbywała się z wykorzystaniem systemu elektronicznego.

Rodzice wypełniają w formie elektronicznej wniosek o przyjęcie do przedszkolaznajdujący się na stronie internetowej pod adresem:

http://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/czestochowa

 

Otwarcie strony internetowejdlanowych kandydatów nastąpi 11 marca 2019 r. o godz. 9:00, co oznacza, że do tego czasu nie będzie możliwości logowania się i rejestrowania.

Natomiast zamknięcie systemu nastąpi 25 marca 2019 r. o godz. 15.00. Po upływie tego terminu wnioski nie będą już przyjmowane.

Czytaj więcej...

Pizza u maluchów

Czytaj więcej...

Międzynarodowy Dzień Pizzy obchodzony jest 09.02. Aby uczcić te dzień najmłodsza grupa przedszkolna Biedronki przyrządziła dziś pyszną pizzę. Wcześniej poznaliśmy historię i sposoby przyrządzania tego smakołyku J mniammm .

Czytaj więcej...

Wizyta Puchatka

Czytaj więcej...

18.01.2019r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Kiedy czytaliśmy list który przyszedł do nas prosto z Stumilowego Lasu odwiedził nas sam Kubuś Puchatek!!!

Czytaj więcej...

Bal 2019

Czytaj więcej...16 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy 2019 J. W tym roku inspiracją do tworzenia kostiumów byli „Wielcy ludzie i ich zawody”.

Czytaj więcej...

Circuit Maroc
Excursio Maroc
Argan Maroc
huile argan Maroc