Szkoła Podstawowa nr 54 z Oddziałami Integracyjnymi w Częstochowie

Dajmy uśmiech chorym dzieciom

14591867 1350852408271894 1872409321807115434 n

Nasza szkoła włącza się do akcji WYLOSUJ ANIOŁA – ZOSTAŃ ANIOŁEM STRÓŻEM DZIECKA Z ODDZIAŁU ONKOLOGICZNEGO.

W sobotę 5.11.2016 do dzieci z Oddziału Onkologicznego w Lublinie jedzie bus – prosto z naszego miasta.

Organizatorka częstochowskiej akcji, Beata Kulczyńska zmobilizowała całe miasto do udziału w akcji. Powstają przeróżne anioły przeznaczone na aukcje charytatywne wspierające działanie fundacji - z papieru, włóczki, masy solnej... Mnóstwo osób dobrej woli przekazało także sporą ilość artykułów plastycznych.

My również mamy szansę, aby przyczynić się do powstania uśmechu na twarzach chorych dzieci. Jeżeli są państwo w posiadaniu gier planszowych, karcianych, puzzli, kreatywnych zabawek w dobrym stanie prosimy o dostarczenie ich do piątku (4.11.2016) do sali 34 – osoby odpowiedzialne – Kamila Glińska, Magdalena Zemła.

 

W czwartek uczniowie klasy 2a będą robić piernikowe anioły, które zostaną przekazane na aukcje charytatywne Anielskiego Bazarku

 

Więcej o akcji można przeczytać na stronach:

FUNDACJA GDY LICZY SIĘ CZAS

OGÓLNOPOLSKA AKCJA

CZĘSTOCHOWSKA AKCJA

Circuit Maroc
Excursio Maroc
Argan Maroc
huile argan Maroc