Szkoła Podstawowa nr 54 z Oddziałami Integracyjnymi w Częstochowie

Pasowanie na czytelnika

  • DSC 2498Dnia 29.05.2019 odbyło się Pasowanie na czytelnika uczniów klas pierwszych,  które było podsumowaniem zdobywanych od września umiejętności czytelniczych.

A więc było zwiedzanie Biblioteki z działami literatury pięknej i popularnonaukowej, pieczętowanie książek w trakcie jej drogi do czytelnika, odgadywanie tytułów bajek i postaci literackich. Sukcesem zakończone próby, doprowadziły do pasowania i wręczania zakładek do książek. Najmłodszym czytelnikom towarzyszyły koleżanki z kl. 5 b przebrane za Driadę, Białą Czarownicę i Esmeraldę.

 

Edycja tekstu: B.Policińska

Zdjęcia: M.Zemła, A.Kubicka

  • DSC_2496
  • DSC_2497
  • DSC_2498
  • DSC_2500
  • DSC_2502

 

Circuit Maroc
Excursio Maroc
Argan Maroc
huile argan Maroc