Pomagamy - "Święty Mikołaj na Kresy"

UWAGA!!!
Stowarzyszenie Patriotyczne „KRESY” w Częstochowie organizuje akcję charytatywną pod hasłem „Święty Mikołaj na Kresy”. Nasza szkoła już kolejny raz włącza się w tę akcję. W tym roku zbieramy dla dzieciaków: pluszaki, słodycze, artykuły szkolne i żywnościowe.
Wszystkie artykuły powinny być nowe. Akcja trwa od 08.10.2018r. do 08.11.2018r.
Obdarowanymi będą:
- uczniowie z Litwy (Wilno) z polskich szkół w Mickunach, Egliszkach, Kowalczukach, Ławryszkach i w Pakienie;
- uczniowie z Białorusi  (Grodno) z polskich szkół w Lidzie, Wołkowysku, Oszmianie, Ostrowcu i w Grodnie;
- uczniowie z Ukrainy (Lwów) z polskiej szkoły w Stanisławowie i dzieci uczące się języka polskiego w Katedrze Lwowskiej.
Wszystkie artykuły należy przynosić do gabinetu pedagoga szkolnego. Dziękujemy, za zaangażowanie wszystkim TYM, którzy wezmą udział w akacji .

Edycja tekstu: M.Gacur