Szkoła Podstawowa nr 54 z Oddziałami Integracyjnymi w Częstochowie

Akcja "Dziekuję Ci Mamo"

Dnia 25 maja 2018 roku odbyła się akcja profilaktyczna z okazji Dnia Matki pn "Dziękuję Ci Mamo". Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego st. sierż. Kamil Nowak i st. post. Daniel Mękarski kontrolowali przestrzeganie przez kierowców przepisów ruchu drogowego w pobliżu naszej szkoły.

Szkoła włączyła się w akcje, wyznaczono reprezentantów (Nadię, Gabrysię, Zosię, Igę oraz Marcela) , którzy towarzyszyli policjantom i wręczali kierowcom jadącym zgodnie z przepisami własnoręcznie zrobione laurki; białe z napisem "Ja i moja mama dziękujemy za bezpieczną jazdę". Natomiast kierowcom łamiącym przepisy -  żółte "W imieniu moim i mojej mamy, proszę zwolnij".  Rozdano kilkadziesiąt białych laurek oraz pare żółtych. Nad bezpieczeństwem uczniów czuwała p. Justyna Van.

fot. Justyna Van

 

 

  • IMG_4175A
  • IMG_4179A
  • IMG_4180A
  • IMG_4223A

Circuit Maroc
Excursio Maroc
Argan Maroc
huile argan Maroc