Szkoła Podstawowa nr 54 z Oddziałami Integracyjnymi w Częstochowie

Rosną nowi poloniści!

IMG_0033Stało się już tradycją, że lekcje jubileuszowe u polonistki, p. Katarzyny Pęczkowskiej, prowadzą uczniowie. Tak było i w tym roku szkolnym. W piątek 11 lutego w obu szóstych klasach wypadły 100. zajęcia.
Piotr Łąpierz i Mateusz Gołdy z 6a oraz Karol Posturzyński i Juliusz Stempień z 6b przeprowadzili w swoich klasach lekcję ortografii. Przygotowane przez nich plansze i karty pracy pomogły utrwalić pisownię głosek charakterystycznych tylko dla polszczyzny - "ą" i "ę" w zakończeniach, często "gubionych" przez uczniów.
Przejęci swą rolą młodzi nauczyciele bardzo dobrze wywiązali się ze swego zadania, przekonując się przy tym, że praca ta jest niezwykle odpowiedzialna i dająca dużo satysfakcji, jeśli widać zaangażowanie klasy.

IMG_0030IMG_0031IMG_0032IMG_0034IMG_0035IMG_0036
Circuit Maroc
Excursio Maroc
Argan Maroc
huile argan Maroc