Szkoła Podstawowa nr 54 z Oddziałami Integracyjnymi w Częstochowie

Dzieje się w naszej bibliotece

4Nasza biblioteka szkolna inicjuje i włącza się w wiele ciekawych akcji, w których uczestniczą uczniowie szkoły. Warto przypomnieć, co ciekawego działo się w bibliotece w pierwszym półroczu bieżącego roku szkolnego. Zobaczcie sami!
W październiku 2010 roku szkolna biblioteka, jak co roku, prowadziła akcję pod hasłem "Październik Miesiącem Dobroci dla Zwierząt". Idea pomocy zwierzętom zawsze powinna wzbudzać większą uwagę przed zimowymi miesiącami. O wrażliwości na los naszych "mniejszych braci" powinniśmy jednak pamiętać zawsze. W ramach akcji w bibliotece przeprowadzono konkurs fotograficzno-literacki oraz zaprezentowano inscenizację na temat opieki nad zwierzętami.

123456


25 listopada 2010 roku w naszej bibliotece obchodzono Dzień Pluszowego Misia. Podczas gdy prawdziwe misie myślą wtedy o zimowym śnie, nasi uczniowie ożywiali swoje pluszowe maskotki.

123


Dla pierwszoklasistów minął już czas pierwszych miesięcy, w trakcie których poznawali szkołę i zasady jej fukncjonowania. Przez ten czas poznawali miejsce biblioteki w szkole i jej pomocną rolę w edukacji. Uroczystość pasowania na czytelnika miała miejsce 13 stycznia 2011 roku. Uświtniło ją okolicznościowe przedstawienie.
123
Circuit Maroc
Excursio Maroc
Argan Maroc
huile argan Maroc