Szkoła Podstawowa nr 54 z Oddziałami Integracyjnymi w Częstochowie

Pasowanie uczniów klas pierwszych

HPIM3737W czwartek, 28 października, pierwszoklasiści zostali uroczyście pasowani na uczniów Szkoły Podstawowej nr 54. Przed zgromadzonymi rodzicami, nauczycielami i dyrekcją, uczniowie zaprezentowali bogaty program artystyczny, w którym to zagubione w lesie dzieci trafiły do leśnej szkoły pani Jesieni. Uczniowie spisali się na medal, wykonując różne zadania i ćwiczenia polecane przez Skrzatów, w rolę których wcielili się uczniowie klas czwartych.

Sam akt pasowania dzieci na uczniów przez panią Dyrektor został poprzedzony złożeniem ślubowania w obecności pocztu sztandarowego szkoły. Pani Dyrektor złożyła pierwszoklasistom życzenia radości i sukcesów w zdobywaniu wiedzy. Na koniec uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności taneczne.

HPIM3716HPIM3721HPIM3728HPIM3734HPIM3743HPIM3749HPIM3754HPIM3756HPIM3757
Circuit Maroc
Excursio Maroc
Argan Maroc
huile argan Maroc