Szkoła Podstawowa nr 54 z Oddziałami Integracyjnymi w Częstochowie

Przyzwyczajamy się do sukcesów!...

1624222394279

Mowa o Hani Przybylskiej, która nie po raz pierwszy zachwyciła swą recytacją.

Ta uzdolniona aktorsko uczennica klasy 5a zdobyła wyróżnienie w V Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji Świętego Jana Pawła II. Warto w tym miejscu dodać, że w zmaganiach recytatorskich wzięło udział aż ... 140 uczestników z województwa śląskiego.

Hania w nagranym filmiku zaprezentowała wiersz pt. "Dzieci", zadając - słowami Papieża Polaka - trudne pytania:

"Tego co w was się zaczęło, czy potraficie nie popsuć,

Czy będziecie zawsze oddzielać dobro od zła"

11 czerwca młoda recytatorka odebrała w Zespole Szkół Technicznych gratulacje i nagrodę od organizatorów konkursu oraz tych, którzy objęli nad nim honorowy patronat - przedstawicieli Jasnej Góry, Archidiecezji Częstochowskiej i Urzędu Miasta Częstochowy. 

Gratulujemy Hani sukcesu i my oraz życzymy dalszego rozwijania talentu recytatorskiego!

Circuit Maroc
Excursio Maroc
Argan Maroc
huile argan Maroc