Szkoła Podstawowa nr 54 z Oddziałami Integracyjnymi w Częstochowie

Sukces Zuzanny Jasiurskiej z 2b w konkursie You Can Sing !

Zuzia2
Zuzanna Jasiurska wyśpiewała 1 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej zorganizowanym przez SP 21 oraz SOD w Częstochowie. Nasza  Zuzia współpracując aktywnie z p. Małgorzatą Piotrowską- nauczycielem j.angielskiego  wybrały piosenkę i ułożyły do niej choreografię.
Uczennica dedykowała ją swojemu tacie z okazji zbliżającego święta - Dzień Ojca i zajęła zaszczytne 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej.  Piosenkę napisała p. metodyk Anna Wieczorek z Warszawy , od której Zuzia dostała specjalne upominki i gratulacje !. Będziemy dalej zachęcać naszych wychowanków do udziału w podobnych konkursach pokazujących piękno języka angielskiego !
Zuzia1 
Zuzia3
 
Edycja tekstu: M.Piotrowska
Zdjęcia: mama Zuzi
 
Circuit Maroc
Excursio Maroc
Argan Maroc
huile argan Maroc