Szkoła Podstawowa nr 54 z Oddziałami Integracyjnymi w Częstochowie

Pomoc psychologiczno - pedagogiczna dla uczniów i rodziców w czasie pandemii

W ramach realizowanego wsparcia dla dzieci i młodzieży oraz interwencji kryzysowej Zespół Poradni Psychologiczno Pedagogicznych informuje o możliwości skorzystania z porady specjalistów zatrudnionych w Zespole Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych codziennie w godzinach 8:00 – 18:00.

 

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 3

tel. 34/363 25 50, 533 300 136
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." target="_blank" rel="external">

Więcej informacji na stronie Poradni

Numer Dziecięcego Telefonu Zaufania - być czynny całą dobę:

800 12 12 12

Circuit Maroc
Excursio Maroc
Argan Maroc
huile argan Maroc